War Fórum

MOVIES => DivX, HD help => Téma založeno: amirinda 09 Prosinec 2011, 15:27:11 odpoledne

Název: 3D *.mkv na 3D Blu-Ray
Přispěvatel: amirinda 09 Prosinec 2011, 15:27:11 odpoledne
Zdravím,

jak udělat z 3Dmkv souboru zpět 3D Blu-Ray. Četl jsem, že u normálního stačí Convektor X to ..., ale umí i toto 3D? Má někdo zkušenost?

THX
Název: Re: 3D *.mkv na 3D Blu-Ray
Přispěvatel: Odry 13 Prosinec 2011, 20:58:31 odpoledne
No zkušenosti přímo s 3D nemám ale určitě to můžeš vyzkoušet přes ten Convert X to.... Je to pouze obraz a program ho převede na jinej formát, tudíž by s ním nic udělat neměl. Měl by zachovat obraz stejný jako v originále mkv pokud se jedná o aktivní SBS.
Název: Re: 3D *.mkv na 3D Blu-Ray
Přispěvatel: amirinda 15 Prosinec 2011, 19:55:19 odpoledne
tak jsem zjistli, že Covektro x to... neumí ani blu ray, nějaký jiný program?
Název: Re: 3D *.mkv na 3D Blu-Ray
Přispěvatel: Odry 16 Prosinec 2011, 13:22:13 odpoledne
tak jsem zjistli, že Covektro x to... neumí ani blu ray, nějaký jiný program?

Vyzkoušej program ImTOO Blu-ray Creator 2. Osobně s ním zkušenosti nemám ale zdá se mi jako jediný schopný který jsem dohledal. Bude to ale chtít někde najít cracklou verzi protože buď bude ve výsledku vodoznak nebo to neudělá komplet celý film.

Jinak návod zde: http://www.imtoo.com/blu-ray-creator-express/how-to-convert-mkv-to-blu-ray.html
Název: Re: 3D *.mkv na 3D Blu-Ray
Přispěvatel: amirinda 16 Prosinec 2011, 13:50:30 odpoledne
tak přesně to samé jsem chtěl napsat, ten program je fakt supr. Ano pokud není key tak je ve filmu vodoznak, ale ten už jsem sehnal, takže super :-)